Orteza dinamike per femije

Numri i njoftimit: 50941 | Postuar në: 25.01.2017, 20:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 800 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Medikamente, produkte farmaceutike

Lloji i njoftimit: Shitet


Orteza te prodhuara ne Greqi..te perdorura vetem dy muaj. Orteza

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Fejzi