Shiten disqe me gjith gom sportive bwv

Numri i njoftimit: 50949 | Postuar në: 26.01.2017, 14:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 17

Lloji i gomave: Goma verore+dimrore

Çmimi: 400 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 4 goma ne gjende shum te mir 2 muaj te perdorura ne shqiperi te ardhura nga anglia

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Afrim