SHES TRAKTOR FERGUSON VITI 95 MODEL3080

Numri i njoftimit: 50952 | Postuar në: 26.01.2017, 15:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 11.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


SHES TRAKTOR ME FREZ PLUK TRE VESH dhe pomp ujti traktori esht ne GJENDJE TE MIR mekanike dhe xhenerike
ME LETRA TE RREGULLTA ZITORI NUK O SHUM I PERDORUR per arsye emigrmi
00393896035058. 0686128291:

 Elbasan     Belsh

Dërgo E-mail

 ervis