Redvajdet

Numri i njoftimit: 50953 | Postuar në: 26.01.2017, 16:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Kafshë / Qen

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


3 javesh gjak shum i mir per ndeshje dhe per roje

 Shkodër     Shkodër

 Elsaid