Mitsubishi l200 DI-D

Numri i njoftimit: 50960 | Postuar në: 26.01.2017, 19:32
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mitsubishi

Modeli: L200

Viti: 2009

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 9.300 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Mitsubishi l200 DI-D 4×4 2009
Frena ABS. AIRBEG PËR SHOFERIN DHE PASAGJERIN. KONDICIONER. SENDILJET ME NGROHJE DHE FTOHJE. XHAMA ELEKTRIK. MBYLLJE QENDRORE. ETJ. SHITET PËR ARSYE MOSPËRDORIMI

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Afrim