Disqe alumini 18

Numri i njoftimit: 50982 | Postuar në: 27.01.2017, 20:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 18

Çmimi: 200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


shiten disqe alumini 18 me 5 dadicek, prodhim anglez dhe shum rezistent

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Ani