Kepuce fashion

Numri i njoftimit: 51012 | Postuar në: 29.01.2017, 17:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Çizme

Madhësi: 39

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 2.500 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Brand new.

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Selim Fjolla