Nike air max origjinale

Numri i njoftimit: 51013 | Postuar në: 29.01.2017, 18:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 39

Ngjyra: E bardhë

Çmimi: 4.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Blere 70 paund ne Asos. Veshur 3 here.

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Selim Fjolla