Nike, adidas

Numri i njoftimit: 51015 | Postuar në: 29.01.2017, 18:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë sporti

Madhësi: 37

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 3.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për djem

Lloji i njoftimit: Shitet


Numer 37, numer 38 Origjinale

 Tiranë     Kashar

Dërgo E-mail

 Alda