Disje 22 nikelato

Numri i njoftimit: 51016 | Postuar në: 29.01.2017, 18:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore

Prodhimi: 10088

Madhësia: 22

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten disje 22 nikelato me gjith goma 265.35.22 jan bler para 1 viti

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Arnold