Impiand + mixer

Numri i njoftimit: 51022 | Postuar në: 30.01.2017, 09:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Nje set i pershtacem per lokale 450w dhe nje mixer ne gjendje shum te mir

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 Renis