Shiten taka futbolli

Numri i njoftimit: 51033 | Postuar në: 30.01.2017, 22:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Këpucë

Lloji i njoftimit: Shitet


Jan shum pak t perdorura

 Tiranë     Ali Demi

 Ronaldo