Garsoniere me Qera - fundjave - pushime

Numri i njoftimit: 51047 | Postuar në: 31.01.2017, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 1

Sipërfaqja: 40

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 2

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepen me qera per pushues, ose fundjave 2 garsoniere, ngjitur me njera tjetren, tek Kompleksi "Rezidenca Marina", prane Konsullates Italiane, Uji i Ftohte, Vlore.
Jane te kompletuara me kondicionier, frigorifer, lavatrice, televizor, kuzhine te vogel, ballkon dhe uje 24 ore.
Ka parkim per makinen dhe eshte 30 m larg rruges kryesore (Lungomare)

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Robert Murataj