Katabrik me 3 leva dhe me pompa

Numri i njoftimit: 51051 | Postuar në: 31.01.2017, 20:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.500 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Katabrik me 3 leva dhe me pompa

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 vili