Skuter marka Japoneze

Numri i njoftimit: 51074 | Postuar në: 01.02.2017, 16:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.800 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Motoçikleta nën 50 cc

Lloji i njoftimit: Shitet


Skuter me tre rrotulla me kuti shpejtesie, me Marsh indietro, me frena d'ore, cilindrata 50 kubik . Punon me benzin me mishel, me bllokazh motore per rritjen e shpejtesis mund te hiqet bllokazhi, me bateri rezerv dhe karikus baterie e re; dy vendesi, Me kaVo sigurimi. Gjendja speciale

 Kurbin     Laç

 Zef Lleshi