Tulla shamot me shumic

Numri i njoftimit: 51088 | Postuar në: 02.02.2017, 11:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Ideale per ndertimin e furrave pjekese me drru, speciale per mbatjen e temperaturave dhe te nxehtesis.
500 lek te Reja copa

 Kurbin     Laç

 Zef Lleshi