Aparat per shfaqje filmi portatil

Numri i njoftimit: 51089 | Postuar në: 02.02.2017, 11:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


Marka Japoneze + 17 disqe filmash.
Aparati dhe disqat e filmave te ri te pa perdorur, ideale per dy vende pune

 Kurbin     Laç

 Zef Lleshi