Ifs Albania kerkon operator/e

Numri i njoftimit: 51091 | Postuar në: 02.02.2017, 12:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Të tjera

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 350 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


“I.F.S” Kerkon:
Te punesoje operatore njohes te gjuhes Italiane ne pozicionin Agjent FTD/ Retention.
Ajo që ne ofrojmë:
Paga mujore bazë + bonuse.
Kontrata Full-Time sipas kodit shqiptar të punës.
Trajnimi fillestar i paguar.
Mjedisi dhe kushtet ideale të punës.
Mundësi e rritjes së shpejtë profesionale.
Ajo që ne kerkojme:
Njohuri e gjuhes Italiane ( e folur dhe e shkruar).
Aftesi te mira komunikative.
Te afte per te punuar ne grup.
Disponibilitet pune Full Time.
Eksperienca perben avantazh.
E-mail : ifs.recruting@gmail.com / cell: 0696693059
Adrresa : Tirana, Rr. “Kavajes” prane "Globe Center" .

 Tiranë     Ish Fusha e Aviacionit

Dërgo E-mail

 IFS >(Ndërmarrje)