Shiten 4 Bilardo

Numri i njoftimit: 51094 | Postuar në: 02.02.2017, 13:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.500.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Koha e lirë, Hobi, Kafshë / Lojra argëtuese dhe Lodra / Bilardo

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 4 bilardo te kompletuara ne gjendje shume te mir4e, te perdorura vetem 5 muaj.

 Kurbin     Laç

Dërgo E-mail

 LAC