Shitet poltron dentar

Numri i njoftimit: 51106 | Postuar në: 02.02.2017, 19:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.490 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje mjekësore

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet poltron dentar i markes " Dentsan" ne gjendje shume te mire. Gjithashtu perfshihen aspiratori kirurgjikal, tavolina e punes, kompresori i ajrit dhe te gjitha pajisjet e punes.
Cmimi 3490 Euro (I diskutueshem)

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Denisa