Shes nje toke truallit 1509-m-2 ne Bregdet

Numri i njoftimit: 51117 | Postuar në: 03.02.2017, 16:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 200.000 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Trualli gjendet ne Karpen te Kavajes 100-m-2 nga Deti . Eshte studiuar per ndertimi . Cel : 0697529454

 Kavajë     Kavajë

Dërgo E-mail

 Alma Papa