Toyota rav4

Numri i njoftimit: 51123 | Postuar në: 03.02.2017, 19:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Toyota

Modeli: RAV 4

Viti: 2005

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 160000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.800 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina shitet per arsye mos perdorimi me letra te paguara deri ne shkurt te 2018
Makina ndodhet ne nje gjendje perfekte e gacme per cdo lloj prove ka sensor parkimi sensor drite ,xhama elektronik,hapje dhe mbyllje me pult ,kondicioner,sendile me ngrohje

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 xhensil