Mercedes benz 208

Numri i njoftimit: 51141 | Postuar në: 05.02.2017, 14:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 200

Viti: 1993

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Ngjyra: e gjelbër

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes mercedes benz 208 kamioncin me letra te paguara der ne dhjetor 2017 goma te 4 te reja sa i jan kryer te gjitha sherbimet esht ne gjendje te shkelqyr si motorrike xhenerike dhe fizike shitet 4.000 euro pak i diskutueshem...
Te interesuarit te kontaktojn ne nmr e tel...
Cel: 0698156233

 Librazhd     Prrenjas

Dërgo E-mail

 Elson