Shitet shtepia

Numri i njoftimit: 51147 | Postuar në: 05.02.2017, 19:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 110.000 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet shtepia me 3.5 delym tok n rrugen kemishtaj lushnje .
Shtepia esht e re 3 -vite e ber .
Pr m shum infermacione kontakto n cel +355 68 625 0413

 Lushnjë     Divjakë

Dërgo E-mail

 Gjoni