Kerkojme Distributore Eskluziv per Kafe Ekspres

Numri i njoftimit: 51169 | Postuar në: 06.02.2017, 23:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Kafe dhe kakao

Lloji i njoftimit: Shitet


Kawa Caffe kerkon distributore eskluziv per tregtimin e kafes ekspres,turke,cialde etj. Distributoret do te jane eskluziv per cdo qytet te Shqiperise .
Kawa Caffe eshte nje punishte italiane,100 % artizanale ,unike ne pjekjen e kafes se vertete italiane .
Kawa Caffe ka nje game te gjere produktesh me emrin e saj , duke filluar me kafen ekspres edhe vazhduar me produkte te tjera .
Per te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e meposhtem :
069 56 15 189

 Tiranë     Vorë

Dërgo E-mail

 Hardi >(Ndërmarrje)