Dizenjim dhe krijim website profesional !

Numri i njoftimit: 5129 | Postuar në: 08.11.2013, 22:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Teknologji të reja

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


5 Arsye per ta pasur nje website

1- Eshte lidhja jote me boten, pashaporta e biznesit tend si dhe nje prezantues i denje i vetes tende.
te gjitha bizneset apo personat qe zoterojne nje website verejne nje rritje prej 40% ne te ardhurat dhe shitjet e tyre.

2- prestigj me i madh qe te vecon ty nga konkurrenca

3-Me shume kliente qe mund te bien ne kontakt me ty

4-besimi, bizneset qe kane nje website jane me te besueshme sesa te tjeret.

5-kliente qe hyjne ne website tuaj e kane me te lehte te marrin ate informacion qe duan.


Kush jemi ne?
Ne jemi nje kompani per dizenjimin e Web-site per biznese, personalitete, grupe interesi etj.

Ajo cka na ndan nga te tjeret eshte perkushtimi dhe puna e palodhur. Na jepni jje detyre dhe ne do ta realizojme ate deri ne fund, nese s'ju pelqen ju kthejme parte mbrapsht.

Por fjalet jane te teperta , keshtu qe hidhini me mire nje sy rezultateve te verteta qe ka prodhuar firma jone:

Invest-Pharma \\\
Depo farmaceutike me vetem nje xhiro prej 2'000'000 lekesh ne muaj tani me qe ka website e saj ajo ka pesuar nje rritje prej 35%
Pra 2'700'000 lekesh ne muaj. Kerkeat per biznes s'kane qene kurre me mire

www.invest-pharma.com

ALB LEAA INTERNATIONAL \\\

Nje firme ndertimi dhe per nxjerrjen e kromit. Tani qe sapo morri website tone per sherbimet e saj.

www.albleaainternational.com

H3KUR.COM \\\

Website i pare i plote i fitnesit ne Shqiperi, Shitjet e saj kane shkuar nga 0 ne 100'000 leke ne muaj gjate 3 muajve te fundit.

www.h3kur.com

E pra kudo qe shkojme na ndjek suksesi. Nese ju kane pelqyer ndonje nga projektet tona mund te lini nje takim me ne ne
cel:068 69 29 977 per nje konsultim rreth biznesit tuaj falas.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Enea >(Ndërmarrje)