jap me qera 2 fustane nuserie

Numri i njoftimit: 5171 | Postuar në: 10.11.2013, 15:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: L

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: I negociueshëm i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


fustanet jane veshur vetem nje her.cmimi 25000lek dy dit.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 lori