Vaske hidro-masazhi per kembet

Numri i njoftimit: 5172 | Postuar në: 10.11.2013, 17:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 33 €

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Manikir dhe Pedikir

Lloji i njoftimit: Shitet


Vaske hidro-masazhi per kembet qe stmulon qarkullimin e gjakut dhe ndihmon ne clodhjen e kembeve me 3 shpejtesi. Vaska vjen gjithashtu edhe me aparat per heqjen e kallove (perfshire gure me trashesi te ndryshme) dhe pajisje per manikyr dhe pedikyr. Vaska eshte pothuajse e re (e perdorur vetem dy here). Nqs. jeni te interesuar ju lutemi me kontaktoni ne nr. tim te celularit 0686370436 ose me e-mail. Vendodhja Tirane

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Iris Gjymshana