Play Station 3

Numri i njoftimit: 52176 | Postuar në: 07.02.2017, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.700 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i njoftimit: Shitet


Play Station 3
4 Playstation Bashk me TelevizoraDhe Tabel Pingpongu Cmim I Arsyeshem
0699629447

 Tiranë     Lapraka, Instituti

 zajmi dushan