Sony xperia

Numri i njoftimit: 52184 | Postuar në: 08.02.2017, 09:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Sony

Modeli: Xperia m2

Çmimi: 12.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Telefoni eshte ne gjendje shum te mire.ka shenja perdorimi

 Librazhd     Prrenjas

 Ervin