Shtepi komode

Numri i njoftimit: 52188 | Postuar në: 08.02.2017, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 60

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 3

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Eshte kati i trete por eshte i lidhur me rrugen dhe vete drejt e ne shtepi

 Kuçovë     Kuçovë

 Alex dobrenja