Kufje profesionale Konig 19 eur

Numri i njoftimit: 52190 | Postuar në: 16.02.2017, 15:11
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 19 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Hi-Fi / Audio / Kufje

Lloji i njoftimit: Shitet


Connexion: 2x 3.5mm Stéréo Mâles, Taux S/B: 100, Impédance Haut-Parleur: 60 ohms, Impédance Microphone: 2200 ohms, Longueur Câble: 2 m, Dimensions: 282 x 230 x 98 mm, Poids: 493 g, Garantie du Fabricant: 2 ans. Cmimi me i mire qe mund te gjeni per to ne web eshte 25 eur ( ne amazon.fr apo gjetke ), cmimi jone i kerkuar per to eshte 19 eur.Cel 0682121120

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Genti.Plus