Ram & Hdd per desktop dhe laptop cmimi 6 eur

Numri i njoftimit: 52192 | Postuar në: 16.02.2017, 15:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / RAM Memorje

Lloji i njoftimit: Shitet


Ram dhe Hdd per kompjuter dhe laptop. Per kompjuter desktop DDR 1Gb 7 EUR, DDR2 1Gb 6 EUR, DDR 3 2Gb 12 eur, DDR3 4Gb 25 eur, hdd 750 Gb 39 eur. Per Laptop DDR2 1Gb 6 eur, DDR2 2Gb 14 eur, DDR3 4Gb 25 eur, HDD 160Gb 22 eur, HDD 250Gb 30 eur, hdd per laptop jane te rinj. Kam edhe pjese te tjera, na kontatoni nese keni interes.
cel: 0682121120
.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Genti.Plus