Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri

Numri i njoftimit: 52196 | Postuar në: 16.02.2017, 15:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 230 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Hoverboard Newpower 2016, origjinal i sjelle nga Austria, i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar muzike, me drita, Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter. Cmimi 230 eur i diskutuar. cel 0682121120

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Genti.Plus