OKAZION shitet Dhome Frigoriferike

Numri i njoftimit: 52200 | Postuar në: 08.02.2017, 15:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Te tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Okazione shitet Dhome Frigoriferike( Ftohes)
Te dhenat

1- Gjatesia 12m
2- Gjeresia 7m
3- Lartesia 3.2m
Ftohja maksimale 0 grade(ftohes)
4- Dhoma eshte e kompozuar me panele sanduic te çmontueshme 10-12cm, eshte e pajisur me pult komandimi digital per lageshtiren e temperature. Eshte e nje teknologjie te re dhe e markes se njohur italiane INCOLD.
Cmimi 15000 euro (i arsyeshem dhe I diskutueshem)

Cel: +355 69 23 14 421
Adresa: Prane Rotondos se ish Plasmasit, Lushnje

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 mirgen