Vere Dhe Sparkling Pa Alkool 0.0%

Numri i njoftimit: 5279 | Postuar në: 14.11.2013, 10:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 Lekë

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Verë / Champagner

Lloji i njoftimit: Shitet


Tashme jemi krenar per tju prezantuar produktin me te ri dhe me cilesor ne tregun Shqiptar.

Halal Gold Sparkling eshte projektuar dhe zhvilluar per nje shije luksoze, jo-alkoolike, pije me gaz me një shije të pastër, të freskët.
Me ngjyrë te Verdhë-ari ne te cilen is perzgjedhur kualiteti me i mire i rrushit.
Ju do të jeni i habitur nga karakteri individual i këtij produkti unik.

Prodhimi

Rrushi e cilësisë më të lartë nga rajone të ndryshme janë lënë të piqet si pjesë e procesit të fermentimit të gjata për t'u shndërruar në produkt unik - Halal Gold.
Një proces i veçantë teknologjik shumë të përparuara të prodhimit garanton mungesa totale e zhvillimit të çdo alkoolit në çdo kohë, që do të thotë se nuk ka nevojë për eliminimin e alkoolit në një fazë të mëvonshme.
Rezultati është një pije freskuese me gaz me një shije intensive e rrushit i cili krijon një ndjenjë të veçantë të luksi.

Halal Certificate

Të gjithë përbërësit, të cilat janë përdorur dhe shtoi, plotësisht në përputhje me standardet hallall. Prodhimi dhe pastrimi procesi gjithashtu të ndjekë kriteret islame hallall. Jo alkool apo substanca me origjinë shtazore janë përdorur në çdo fazë, nga prodhimi për procesin e mbushjes. Produkti nuk është e përzier me të dhe nuk do të vijnë në kontakt me ndonjë substanca të cilat nuk janë hallall.
Gold Halal ka qenë dhënë certifikimin hallall në bazë të këtyre standardeve shkencore.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Devis Korumi