shes toke ne autostrad maminasa

Numri i njoftimit: 53230 | Postuar në: 13.02.2017, 09:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 45 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes toke 10.4dylym me certifikata te reje me letea te reegulla toka eshte e pershtatme per objekte te ndryshme eshte ngjit me autostraden

 Durrës     Maminas

Dërgo E-mail

 shkelzen vrioni