Game Pad i ri 500 lek

Numri i njoftimit: 53231 | Postuar në: 16.02.2017, 16:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 Lekë

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Game Pad i ri, PC Wired USB 2.0 Gamepad Game Controller Joypad Joystick per kompjuter ose laptop, ideal per perdorim me lojra, mjaft cilesore dhe me garanci. Cmimi 500 lek, cel 0665605053

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Geni