Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri, bluetooth 250 eur i d

Numri i njoftimit: 53239 | Postuar në: 16.02.2017, 16:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 230 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Hoverboard Newpower 2016, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i pa perdorur ndonjehere, Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar muzike, me drita. Cmimi 230 eur i diskutuar. cel 0665605053

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Geni