Laptop Compaq mini 10inc 120 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53240 | Postuar në: 16.02.2017, 16:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: HP/Compaq

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: < 60 GB

RAM Memoria: 1 GB

Çmimi: 120 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop Compaq mini 10 inc model 700EL, procesor dual core 2x1.6Ghz, ram 1Gb, wireless, web cam, ngjyre e zeze, ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence. Cmimi 120 eur i diskutuar. Cel 0665605053

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Geni