Tasteire e re profesionale A4 Tech X7 15 eur e diskutuar

Numri i njoftimit: 53253 | Postuar në: 11.02.2017, 17:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / Tastierë, minj, Kabëlla dhe adapterë

Lloji i njoftimit: Shitet


Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7, tastiere super rezistente e certifikuar "Can be washed" qe mund edhe te lahet me uje dhe nuk ka asnje problem, rezistente ndaj goditjeve apo cdo lloj depertimi te lengshem. Ideale per cdo lloj perdorimi si edhe per perdorim per lojra, 8 tasto rezerve ( ngjyre tee kuqe ) per zevendesim dhe perdorim gjate lojrave si edhe tastot normale per perdorim punimesh ne kompjuter. I perfshire ne kuti eshte celesi per zevendesimin e tastove dhe nje shishe me solucion per pastrim. Tastiere e klasifikuar e nivelit profesional per cdo lloj punimi ne kompjuter apo per lojra. Cmimi 15 eur i diskutuar. Cel 0675299998

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Fisnik