Shitet frigorifer

Numri i njoftimit: 53261 | Postuar në: 11.02.2017, 18:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Frigoriferë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet frigorifer me 2 kate ngjyre gri.Frigoriferi eshte ne gjendje te mire.Plus sobe gazi dhurate.

 Durrës     Durrës

 Beni