Shitet Mercedes Benz

Numri i njoftimit: 53269 | Postuar në: 12.02.2017, 11:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 270

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 20000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Kupe / Sportive

Ngjyra: blu

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 5.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shum te mire, kamio automatike ,goma te reja ,xhama elektrike, mbyllje me pult, komando ne timon, sallon mershin. Ne gjendje shum te mire si xhenerike dhe motorike gati per prov.

 Tepelenë     Memaliaj

Dërgo E-mail

 Albion