Nissan Terrano 2

Numri i njoftimit: 53297 | Postuar në: 04.05.2017, 21:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Nissan

Modeli: Terrano

Viti: 1999

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Foristradë - SUV

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.000 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Goma 90 % te reja,amortizator te ri,bateri te re,kastofon usb-cd mp3-aux-blututh. Xhama elektrik,pasqyrat me buton. Letrat mbarojne ne gusht 2017. 0694574150

 Tropojë     Bajram Curr

 Bujar Brahaj