Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme,

Numri i njoftimit: 53298 | Postuar në: 13.02.2017, 16:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Rezolucioni: 6,1-8 Megapixel

Marka: Canon

Çmimi: 120 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme, te rinj, markat mjaft te njohura, aparate mjaft cilesore te sjella nga USA. Model1. Aparat Foto Dixhital Canon 7.10 Megapixels 4-00x zoom, (35-140mm eq-) Optical / LCD 2-0 inch SDHC / SD 3-6x2-5x1-7in, (91x64x43mm) 5-6 oz (160 g) - cmimi 75 eur. Model2. Aparat Foto Dixhital Nikon COOLPIX L16 7.1 MP black 2.8" lcd screen, Model L16, Digital Zoom 4x, Sensor Type CCD, Flash Modes Auto Mode, Fill-in Mode, OFF mode, Red-eye Reduction, Slow Synchro, Supported Flash Memory SD Memory Card - cmimi 75 eur. Model3. Aparat Foto Dixhital SONY DSCW710BLK 16 MP, Model DSC-W710, Digital Zoom 20x, Focal Length Equivalent to 35mm Camera 28 - 140 mm, Supported Flash Memory Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD Memory Card, SDHC Memory Card - cmimi 120 eur. Cel 0672883682

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Andi