SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE

Numri i njoftimit: 53305 | Postuar në: 20.06.2017, 16:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 150

Ngrohja: Nuk ka

Kati: 4

Çmimi: 55.000 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE AFER URES TE DAJLANIT KATI 4 KA 3DHOMA 2WC SALLON GUZHIN 3 BALLKONE DHE GARAZH PERSONAL 25M E PA BANUAR NUMUR TELEFONI 00306938042627 MIKEL

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 mikel