Bejme me porosi punime me teknikën pirografi.

Numri i njoftimit: 53310 | Postuar në: 13.02.2017, 19:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Bejme punime me porosi sipas dëshirës tuaj me përmasa të ndryshme. Punime të personalizuara sipas dëshirës per femije varese qeleash etj.(bejeni dhuratën tuaj të vecante me punimet tona. ju mirëpresim.
Mund të na gjeni dhe ne faqen tonë ne Facebook. https://www.facebook.com/Punime-pirografi-Piranaj-191915557855560/

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Visar piranaj