Hoverboard 6.5inc i ri bluetooth 210 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53320 | Postuar në: 14.02.2017, 09:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 210 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Hoverboard Smart Balance Segway, i ri, ne kuti, model origjinal i sjelle nga Austria, i perdorur si produkt reklame tek dyqani ne Austri ( ndaj dhe ka ate cmim promocional ), ne gjendje perfekte si produkt ( open BOX ), Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar muzike, me drita. Cmimi 210 eur i diskutuar. cel 0684208528

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Eraldo