Laptop Dell Core 2 Duo 170 eur i diskutuar

Numri i njoftimit: 53328 | Postuar në: 14.02.2017, 11:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Dell

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 2 GB

Çmimi: 170 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inc, wireless, ne gjendje perfekte dhe mjaft i paraqitshem. Cmimi 170 eur i diskutuar. Cel 0675300140

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Klodi