Hoverboard 6.5inc newpower 2016, i ri, bluetooth 240 eur i d

Numri i njoftimit: 53335 | Postuar në: 14.02.2017, 11:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 240 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Elektronikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Hoverboard Newpower 2016, i ri, ne kuti,, origjinal i sjelle nga Austria, i pa perdorur ndonjehere, 6.5 inc, me pult, karikues, bluetooth, lidhet me cdo lloj smartphone per te degjuar muzike, me drita, Smart Scooter, two wheel self balancing electric scooter. Cmimi 240 eur i diskutuar. cel 0675300140

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Klodi